کشاورزی نو
تماس بگیرید
شماره آگهی: 4352
کشاورزی نو
لیکا دانه درشت فله 700 کیلویی

توضیحات آگهی

ویژگی های لیکا گلباران سبز:

این محصول به صورت فله در 28 گونی 25 کیلویی تولید و توزیع می شود.

لیکا (LECA) یا پوکه معدنی از خاک رس تهیه می‌شود. این محصول به سبکدانه صنعتی نیز مشهور است. لیکا از پوسته سرامیکی سبک و هسته‌ای کندو شکل تشکیل شده که با حرارت دادن گِل رس در 1200 درجه سانتی‌گراد در کوره چرخان بدست می‌آید.

لیکا در صنعت کشاورزی

از لیکا در کشت هیدروپُنیک و آبکشت استفاده می‌شود. لیکا را به خاک برای سبک کردن بافت آن، افزایش و بهبود زهکشی و ذخیره آب برای دوره کم آبی اضافه می‌نمایند. این ماده عایقی برای ریشه گیاهان در فصل سرما است. لیکا اکسیژن را در اختیار گیاهان قرار می‌دهد که این باعث افزایش رشد گیاهان می‌شود.

موارد استفاده از لیکا

کف گلدان:

مصرف لیکا در کف گلدان، آب اضافی جذب می‌کند و مانع از سرازیر شدن آب در زیر گلدان می‌شود. استفاده از لیکا کار زهکشی را سهولت می‌بخشد.

روی سطح خاک گلدان:

با مصرف لیکا بر روی سطح خاک گلدان علاوه بر اینکه جنبه تزئینی دارد مانع تبخیر آب از سطح خاک شده و نیز با ذخیره آب در خود همیشه آب مورد نیاز گیاه را تامین می‌کند.

شما می توانید جهت مشاوره با کارشناسان ما از طریق شماره تلفن های 88710005 021 – 88714447 021 در ارتباط باشید و یا به شماره 09196884098 در واتساپ پیام دهید تا پاسخ سوالات خود را دریافت کرده و راهنمایی مطلوبی به دست آورید.

نوشته لیکا دانه درشت فله 700 کیلویی اولین بار در گلباران سر سبز. پدیدار شد.

بازار کشاورزینو – برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت شرکت گلباران گیلان مراجعه کنید

تبلیغات در سایت کشاوری نو