کشاورزی نو
تماس بگیرید
شماره آگهی: 5107
کشاورزی نو
بذر کنگر فرنگی بسته بندی بزرگ

توضیحات آگهی

کنگر فرنگی یا آرتیشو گیاهی دو ساله یا سه ساله است و بومی جنوب اروپا و کنار دریای مدیترانه می باشد. این گیاه از تیره کاسنیان می باشد. طول این گیاه به 4/1 تا 2 متر نیز می رسد.

خواص دارویی

آرتیشو دارای آنتی اکسیدان و سینارین می باشد.

آنتی اکسیدان: سیلیمارین یکی از قوی ترین آنتی اکسیدان ها می باشد که در این گیاه وجود دارد. این آنتی اکسیدان با تولید سلول ها و از بین بردن رادیکال های آزاد در کبد به کارکرد آن کمک می کند.

سینارین: این ماده به تولید صفرا کمک می کند که این باعث تجزیه شدن بهتر و زودتر غذاهای چرب می گردد.

کشت بذر کنگر فرنگی

کنگر فرنگی در سال اول رشد رویشی دارد و در سال دوم محصول می دهد.آب و هوای معتدل برای رشد کنگر فرنگی مناسب تر از هوای سرد می باشد.کشت به صورت خطی صورت می گیرد. فاصله بین ردیف ها حداکثر 50 سانتی متر، فاصله بذرها روی ردیف 70 تا 80 سانتی متر و عمق کاشت 3 تا 4 سانتی متر می باشد. مقدار مصرف بذر در صد متر مربع 30 گرم می باشد. بهترین زمان برای کاشت اواسط فروردین تا اردیبهشت می باشد.

خاک مناسب

بستر آماده کشت سبزی و صیفی گلباران سبز را می توانید برای کشت بذر کنگر فرنگی انتخاب و خریداری نمائید.

*بذرهای گلباران سبز گیلان دارای قوه نامیه و خلوص بالا می باشند. بسته بندی مناسب بذور از نفوذ نور به داخل بسته ها جلوگیری می نماید.*

شما می توانید جهت مشاوره با کارشناسان ما از طریق شماره تلفن های 88710005 021 – 88714447 021 در ارتباط باشید و یا به شماره 09196884098در واتساپ پیام دهید تا پاسخ سوالات خود را دریافت کرده و راهنمایی مطلوبی به دست آورید.

نوشته بذر کنگر فرنگی بسته بندی بزرگ اولین بار در گلباران سر سبز. پدیدار شد.

بازار کشاورزینو – برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت شرکت گلباران گیلان مراجعه کنید

تبلیغات در سایت کشاوری نو